Demir Konut

HAKKIMIZDA
Demir Yapı 1986 Göztepe/İstanbul’da kurulmuştur. Firmamızın kurucusu Mehmet DEMİR 1955 RİZE/İKİZDERE doğumludur.İnşaat hayatına ilk olarak 14 yaşlarda Amasya’da başlamıştır ardından 15 sene boyuncu (Amasya, Kütahya, Adana, Edirne, Kastamonu, Arabistan, Irak) inşaat sektöründe çalışarak edindiği bilgi ve tecrübe ile müteahhitliğe 1990 yılında İstanbul’da başlamıştır. Yaklaşık 7 yılın sonunda faaliyetlerini Samsun’da sürdürmeye devam etmiştir. Samsun’da çeşitli semtlerinde birçok projeye imza atmıştır. Kalite güven ve tecrübe ile siz değerli müşterilerimize Samsun’da inşaat sektöründe hizmet vermeye devam ediyoruz.

VİZYONUMUZ
Faaliyet göstermiş olduğumuz inşaat sektöründe kalite standartlarını yüksek tutarak ürün ve hizmetlerimiz ile müşteri odaklı olup her zaman en üst seviyede tutup güvenilir, saygın ve tercih edilen firma olma özelliğini artırarak sürdürmek.

MİZYONUMUZ
33 yıllık birikim ile güvenli kaliteli inşaat projelerini inşa edip tamamlamak ve müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak.